LOADING....!!!!!

Punčochové zboží Schindler 1854 Krásná Lípa – tradiční řemeslo v Krásné Lípě v Českém Švýcarsku žije.
Více než 165 let nepřerušené tradice pletařského řemesla.

V souladu s naším mottem: „Tradice je předávání ohně, ne uctívání popela“ vám představujeme tradiční regionální produkt, krásnolipské punčochy pod značkou Schindler 1854 Krásná Lípa, která vzdává hold zakladateli firmy, v novém atraktivním balení.

V roce 1854 zahájil v Krásné Lípě ve skromných podmínkách výrobu punčochového zboží pan Stefan Schindler a postupně se vypracoval na jednoho z největších výrobců tohoto zboží. V jeho práci pokračovali a pokračují další generace:
1854 Stefan Schindler – 1937 J. Kunert & S. – 1945 Elite – 1994 Novia – 2004 Novia Fashion – 2018 Novia Fashion.

Regionální značka „ČESKOSASKÉ ŠVÝCARSKO regionální produkt®“ je udělována již od roku 2010..
Oblast, které se už více než dvě stě let říká Českosaské Švýcarsko, je proslulá svými přírodními krásami. Uprostřed úchvatných skal a roklí, na krajích hlubokých lesů, na svažitých loukách a v údolích potoků a řek ale od nepaměti žili lidé, kteří svými životy charakter krajiny dotvářeli.

Fortel řemeslníků v Českém Švýcarsku a postupně se rozvíjející průmyslová výroba – od malých dílen a manufaktur až po velké a slavné továrny – dala základ tradici regionální řemeslné dovednosti, která se v kraji udržuje dodnes a v posledních letech dokonce viditelně a utěšeně rozkvétá.

 

 

 

 

 

 

 

Navazujeme na práci našich předků a s úctou a respektem k jejich dílu v ní pokračujeme. Nyní s elánem, nadšením a energií s cílem více než 165 let dlouhou tradici pletařské výroby v Krásné Lípě udržet a rozvíjet.
Nabízíme vám osvědčenou a prověřenou kvalitu punčochového zboží vyráběného na základě zkušeností předávaných z generace na generaci. Již více než 165 let!

Punčochy se vyrábějí v několika barevných odstínech a prodávají v elegantním balení, v krabičce, která dokonale chrání jemné zboží.
Okénko ve víčku umožňuje náhled na barevné odstín.

Punčochové zboží Schindler 1854 Krásná Lípa – tradiční řemeslo v Krásné Lípě v Českém Švýcarsku žije.